Новости Экономика банкроссияукраина

Російський "Газпромбанк" хоче купити український "Агропромбанк"

base article image

Російський "Газпромбанк" має намір стати власником українського банку, який представлений лише в Києві та Житомирі.

Угода про купівлю "Агропромбанку" російським акціонерним банком "Газпромбанк" знаходиться на стадії завершення. Про це повідомило поінформоване джерело в Нацбанку України.

"Агрокомбанк" (ПАТ "Аграрний комерційний банк") заснований в 1993 році. На початок 2010 року активи банку становили 561,73 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 396 млн. грн., власний капітал - 116,71 млн. грн. На сайті фінустанови також вказано, що його два відділення розташовуються в Києві та Житомирі.

"Газпромбанк", котрий має намір придбати "Агрокомбанк", обслуговує ключові галузі російської економіки - газову, нафтову, атомну, хімічну та нафтохімічну, чорну і кольорову металургію, електроенергетику та ін

ВАТ "Газпромбанк" створено в 1990 році. Основними акціонерами банку є ВАТ "Газпром", НПФ "Газфонд", ЗАТ "Лідер" і ТОВ "Нові фінансові технології".

Також відомо, що російський банк контролює корпорацію "Об'єднані машинобудівні заводи", яка виробляє, монтує та обслуговує обладнання для атомної енергетики. Ця корпорація згодом може почати виробництво реакторних установок і четвертого енергоблока для Хмельницької АЕС.

Наприкінці 2006 року "Газпромбанк" заявив про бажання працювати в Україні, після чого банк так і не зробив подальших кроків. Крім цього, банк, в минулому акціонер "RosUkrEnergo", проте в січні 2007 року продав свої 50% компаній російському "Газпрому".

За матеріалами: Экономические известия, UBR  

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.