Новости Экономика газпромнафтогазпольша

У «Газпромі» нічого не чули про заборону Україні транспортувати газ до Польщі (ГОЛОС)

base article image

Російська компанія «Газпром» не може заборонити компанії «Нафтогаз України» транспортувати газ до Польщі.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю журналісту ГолосUA повідомив офіційний представник компанії «Газпром» Сергій Купріянов, коментуючи інформацію про те, що «Нафтогаз» на вимогу російської сторони відмовляється транспортувати газ до Польщі.

«Я нічого не розумію, який повинен бути у «Нафтогазу» дозвіл на транспортування газу за їх системою? Не розумію, про що йде мова, як «Нафтогаз» може питати у нас («Газпром» - ред.) транспортувати їм якісь об'єми чи не транспортувати. Інша справа, де вони візьмуть ці обсяги газу на транспортування? Виходить якась нісенітниця», - сказав представник компанії «Газпром».
ГОЛОС

Нагадаємо, в українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що «Нафтога» на вимогу «Газпрому» відмовляється транспортувати газ компанії «E. On Ruhrgas» до Польщі. Нібито російська монополія таким чином намагається добитися від Польщі збереження контролю над управлінням газопроводом Ямал-Європа.

Польська компанія «PGNiG» спробувала отримати без узгодження з «Газпромом» 3 млрд. кубометрів газу. Українська сторона не проти транспортувати цей обсяг, проте для цього нібито необхідне узгодження з російською стороною. Поки що Росія не надає дозволу на транзит.

О. Проценко
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.