Новости Экономика налоги германия

Німецька влада хоче впровадити екзотичні податки

base article image

Німецьке місто Ессен має стати першим у Німеччині, що запроваджує так званий «податок на штучну засмагу». Місцева влада, котра терміново шукає можливості, щоб наповнити порожній бюджет, пояснює ці плани серед іншого і турботою про здоров'я громадян. Як очікується, з кожного солярію, що використовується з комерційною метою, з наступного року мають стягувати 20 євро на місяць. Тобто, наприклад, салон з 10–тьма приладами, має тепер додатково сплачувати на 2 тисячі 400 євро на рік більше. Місто планує у такий спосіб залучити до своєї скарбниці додатково близько 150 тисяч євро на рік.

Представники галузі бачать у цьому наступ на їхній бізнес. «Цей податок означатиме суттєве обмеження вільного ринку», - цитує слова Норберта Шмід-Кайнера, голови федерального професійного об'єднання працівників соляріїв, агентство dpa. Федеральне об'єднання платників податків теж піддало наміри влади Ессена різкій критиці.  

Інша ідея народилася в Гамбурзі. Тут пропонують сплачувати сорок євро за виклик поліції після дорожньо-транспортної пригоди. Якщо внаслідок інциденту є поранені або інші серйозні ускладнення, то ці гроші має повертати страхова компанія, якщо йдеться лише про дрібні пошкодження машини, то сплачує той, хто викликав правоохоронців. Як сказав речник Автоклубу Європи Райнер Гіллгертнер, в інтерв'ю виданню Bild, ця ідея – просто нонсенс, адже поліція повинна допомагати громадянам, незалежно від їхніх фінансових можливостей, адже для цього й платяться податки.

Тим часом з іншою халепою борються власники готелів. Ідеться про рішення стягувати додаткові відрахування за ночівлю в готелях. Через це у Кельні така ночівля з першого жовтня має подорожчати на 5 відсотків. Також і деякі інші німецькі міста планують запровадження цієї новації. Німецьке об'єднання власників готелів уже висловило свій рішучий протест, пообіцявши юридичний і політичний спротив.
 

За матеріалами: Німецька хвиля
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.