Новости Экономика польшагазсми

Американські ЗМІ: Чи залишиться Польща без газу?

base article image

Чи залишиться Польща, запаси газу якої скоро вичерпаються, без необхідного блакитного палива?

Таким питанням задається видання "The Wall Street Journal".
 

"Вже зовсім скоро Польща використає весь газ, доступний по нинішньому контракту із "Газпромом", залишившись із пустими руками всередині холодного жовтня", - наголошується у публікації.
 

Видання зазначає, що Польща стала недоотримувати російський газ із початку 2009-го року, коли раптово зникла загадкова структура "РосУкренерго", що нещодавно тріумфально повернулася на газову арену України, і Варшаві довелося звернутися на пряму до "Газпрому".
 

"Ось вже два роки поляки вперто ведуть переговори про перегляд контракту із "Газпромом". Однак компромісу між двома сторонами досі не досягнуто: Москва намагається віднайти способи, як прив'язати ціни на газ до цін на нафту та тримати під контролем польський відрізок газопроводу "Ямал-Європа", а також отримати гарантії, що Польща буде продовжувати закупки у великих об'ємах, навіть якщо диверсифікує поставки", - зазначає видання та додає, що цього вівторка польський уряд заявив, що близький до досягнення угоди, не зважаючи на скептиків, які переконані, що Варшава погодиться на будь-які умови, аби лише забезпечити себе газом.
 

За матеріалами: The Wall Street Journal
 

Підготувала Л. Дубенко
 
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.