Новости Экономика електричкацены

Пасажири не розуміють причини збитковості перевезень електричкою – “Укрзалізниця”

base article image

“Укрзалізниця” провела соціологічне дослідження, щоб дізнатись про рівень інформованості пасажирів про основні аспекти ціноутворення перевезень на електричках.

Про це заявив керівник аналітичної групи Консорціуму «МГК» Дмитро Підтуркін на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Дослідження проводилось із пасажирами приміських перевезень у 7 найбільших містах України: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Одеса, Сімферополь», - наголосив Д. Підтуркін.

Згідно з даними дослідження, 51% пасажирів, які їздять на електричками є пільговики, при чому понад 40% їздять взагалі безкоштовно. Однак, як наголосив Д. Підтуркін, ті кошти, які платять пасажири за один рейс перекривають лише 12% від вартості перевезення. Також він наголосив, що тільки 4,5% опитаних знають, що вартість квитків узгоджують у обладміністраціях і тільки 5% мають уявлення про те, що вартість однієї електрички коливається в межах від 20-30 мільйонів гривень.

Дослідження було проведене у серпні місяці в 7 найбільших містах України. Було опитано 1500 респондентів, які користуються послугами приміських перевезень.

К.Коваленко
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.