Новости Экономика минтрансдороги

Мінтранс розробляє заходи з підвищення безпеки на дорогах

base article image

Міністерства транспорту та зв’язку спільно с Укравтодором та Міністерством внутрішніх справ розробляють комплекс заходів з поліпшення дорожніх умов для підвищення безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі держави.

Про це йшлося на засіданні Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, що відбулась в Кабінеті Міністрів України під головуванням віце-прем’єр-міністра Володимира Сівковича за участю заступника міністра транспорту та зв’язку Олексія Баранова та заступника міністра внутрішніх справ України Віктора Ратушняка, Державної служби автомобільних доріг України, Головавтотрансінспекції, Державтотрансадміністрації, Державтоінспекції МВС України та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху», - передала прес-служба уряду.

Основною темою засідання Координаційної ради стала боротьба з аварійністю на автошляхах України та напрацювання профільними відомствами заходів щодо покращення стану безпеки дорожнього руху.

Як зазначив заступник міністра транспорту та зв’язку Олексій Баранов, статистика ДТП на автотранспорті засвідчує, що 98% з них сталися через людський фактор – з вини водіїв транспортних засобів, а тільки 2% ДТП – через незадовільний технічний стан транспортних засобів чи автодоріг.

«Це відбувається тому, – зазначив він, – що тільки на автомобільному транспорті відсутні правила з технічного розслідування ДТП».

Серед організаційно-практичних заходів, що спрямовані на зменшення аварійності на дорогах, учасники засідання відзначили: забезпечення ефективного нагляду за дорожнім рухом (з виявлених 5 мільйонів порушень Правил дорожнього руху майже 3,9% ті, що безпосередньо провокують аварійність); проведення спільних міжвідомчих загальнодержавних цільових організаційно-профілактичних заходів (зокрема, «П’яний водій – злочинець!», «Увага! Залізничний переїзд», «Автобус»); забезпечення ефективного державного контролю на пасажирському транспорті (з понад 32 тисячі перевірок пасажирських перевізників видано 23 тисячі приписів та понад 10 тисяч посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності); забезпечення контролю за станом утримання вулично-дорожньої мережі держави (на усунення недоліків посадовим особам дорожньо-комунальних організацій вже видано 12,6 тис. обов’язкових для виконання приписів, 15,7 тис. керівників притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил утримання автомобільних доріг та вулиць).

До наступного засідання Координаційної ради Мінтрансзв’язку готує свої пропозиції щодо доопрацювання проекту Державної цільової програми з підвищення безпеки дорожнього руху на 2011-2015 роки.

Мінтрансзв’язку разом з МВС доручено організувати проведення на території держави в листопаді цього року Тижня безпеки дорожнього руху та Дня пам’яті жертв у дорожньо-транспортних пригодах.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.