Новости Экономика сумыжилье

На Сумщині запроваджують програму доступного житла

base article image

На Сумщині запроваджується програма «Доступне житло», яка дозволить зменшити вартість довгоочікуваних квадратних метрів для багатьох родин на 30%. Саме стільки за них сплачуватиме держава.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Деркач, передала прес-служба Сумської ОДА.

«Під програму урядом перераховано області перші 3 мільйони гривень. Вони будуть спрямовані на зведення «житла під ключ». Сьогоднi вже розпочато будiвництво багатоквартирних будинків у Сумах, Конотопі, Охтирці, Ромнах та селищі Сад Сумського району», – зазначив Микола Деркач.  

За словами посадовця, виконавцем програми є Сумське регіональне управління «Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву». Середня собівартість 1 квадратного метра новозбудованого житла становить 4290 гривень.

Розраховувати на доступне житло можна вже в цьому році. Якщо ви стоїте в черзі на житло і можете відразу внести 70% вартості квартири, держава за вас доплатить решту коштів, які не підлягають поверненню.

«Ми сподіваємося, що з 57 тисяч сімей, які стоять у черзі на житло, виявиться достатньо таких, що зможуть співпрацювати з державою за такою схемою», – зауважив Микола Деркач.

Програма розрахована на 7 років. Протягом цього часу в області планується побудувати понад 1,2 мільйона квадратних метрів житла.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.