Новости Экономика керчмост

Рішення про будівництво мосту через Керченську протоку буде прийнято після визначення його вартості

base article image

Рішення про будівництво російсько-українського мосту через Керченську протоку буде остаточно ухвалене тільки після ретельного експертного вивчення проекту та визначення його вартості.

Про це заявив радник президента РФ Сергій Приходько, повідомили власному кореспонденту ГолосUA у Москві у прес-службі президента Росії.

За його словами, ідея будівництва мосту через Керченську протоку існує вже багато років, але через «стриману позицію» української сторони Росія не наполягала на її втіленні. «У зв’язку з новим етапом у відносинах і серйозними перспективами нарощування пасажиропотоку, як ми вважаємо, ідея стала більш актуальною», - заявив Приходько.

За його словами, для остаточного політичного рішення потрібно зробити техніко-економічне обґрунтування цього проекту.«Зараз немає готової відповіді, чи буде техніко-економічне обґрунтування позитивним чи ні. Потрібно порахувати, скільки це буде коштувати, і виявити зацікавленість регіонів. Потрібно знати, наскільки цей проект є реальним з фінансової точки зору. Я не можу сказати, чи буде проект здійснено, але є бажання обох сторін ретельно зважити обставини», - наголосив радник президента РФ.

Д. Кляхін
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.