Новости Экономика стальпроизводство

У 2011 році Україна має всі шанси зберегти лідерство у виробництві сталі — голова Всесвітньої асоціації сталі

base article image

Україна в 2011 році збереже свої місце в десятці найбільших виробників сталі у світі.

Таку впевненість в ексклюзивному коментарі виданню “Дело” висловив генеральний директор Всесвітньої асоціації сталі (World Steel Association, WSA) Ян Крістмас в ході міжнародної конференції Worldsteel-44, яка стартувала у понеділок, 4 жовтня, в Токіо.

“Україна — експортна країна. Основні ринки, від яких вона залежить, — це Близький Схід і Азія. У цих регіонах дуже хороший попит на металопродукцію. І наступного року він повинен зберегтися, що дозволить Україні зміцнити свої позиції”, - пояснив Я. Крістмас.

Кажучи про перспективи України, голова WSA, зазначив, що в України слід було б диверсифікувати свої ризики. “Україні практично не представлена на ринку Європи. Також дуже слабкий внутрішній ринок країни”, - зазначив генеральний директор WSA.

Нагадаємо, що в серпні, за даними WSA, Україна втратила одну позицію в топ-10 найбільших сталеливарників у світі. В останньому місяці літа вона з дев'ятого перемістилася на десяте місце. Своєю позицією Україна поступилася Туреччині.


Нині єдина компанія, яка представляє Україну як у Світовій асоціації сталі так і на Worldsteel-44, - холдинг “Метінвест”, що входить в структуру СКМ Ріната Ахметова. З моменту вступу в WSA “Метінвест Холдинг” як постійний член організації має право голосувати на зборах ради директорів.

Згідно зі статутом WSA, постійними членами організації можуть бути незалежні металургійні компанії з річним обсягом виробництва більше 1 млн. метричних тонн. Членство компанії “Метінвест” у цій міжнародній організації сприяє інтеграції української металургії у світовий економічний простір. 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.