Новости Экономика азаровжитницяпродовольство

Азаров хоче, щоб Україна була світовою житницею (додано ГОЛОС)

base article image

Україна може стати основним гравцем світового продовольчого стабілізаційного фонду.

Таку думку висловив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у своєму вступному слові, відкриваючи засідання уряду, передав кореспондент ГолосUA.

ГОЛОС

За його словами, таку ідею він запропонував розглянути Світовому банку під час дискусії в рамках засідання VII щорічної Ялтинської європейської стратегії, присвяченої можливості настання другої фази кризи. “Я побачив у цій ситуації шанс для України знайти своє місце у глобальному розподілі праці. Так, всі експерти згодні у тому, що найближчими роками світ зіткнеться з дефіцитом продовольства. Вже поточного року світовий дефіцит зерна сягне 60 мільйонів тонн, а Україна за умов впровадження перевірених технологій підтримки родючості ґрунтів і підвищення продуктивності праці вже за рік-два здатна виробляти значно більшу кількість зерна аніж нині”, - сказав голова уряду.

При цьому він наголосив, що такого потенціалу родючих ґрунтів як в Україні більше немає ніде. “Ключ до цього проекту в наших руках. Отже, Національний проект інноваційного розвитку Агропромислового виробництва набуває нового звучання з огляду на світову кон'юнктуру”, - наголосив він.

Зокрема, М. Азаров закликав зосередити увагу на вирішення проблем в агропромисловому комплексі для втілення цієї ідеї.

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.