Новости Экономика олимпиадаподготовкаденьги

На підготовку до Зимової Олімпіади Кабмін готовий виділити 500 мільйонів доларів

base article image

У бюджеті наступного року на підготовку до Зимових олімпійських ігор 2022 року буде закладено 500 млн. доларів.

Про це на засіданні колегії сказав міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Равіль Сафіуллін, передала прес-служба відомства.

«Є рішення про те, що вже до бюджету 2011 року на підготовку до проведення в Карпатах Зимових олімпійських ігор 2022 року буде закладено суму на 500 млн. дол.», - зазначив міністр. При цьому він додав, що з 2012 року цю суму планується подвоїти.

Ці кошти, за словами урядовця, будуть направлені на перебудову інфраструктури, причому не тільки спортивної.

«А на 2015 рік має бути побудовано 50% необхідних спортивних об'єктів і інфраструктури, які будуть представлені Міжнародному олімпійському комітету в рік визначення країни - господині Зимової олімпіади 2022 року», - зазначив Р. Сафіуллін.

Він також нагадав, що Україна збирається в 2014 році подавати заявку на участь в конкурсі на отримання права проведення Зимових олімпійських ігор 2022 року.

Нагадаємо, з ініціативою проведення в нашій країні Зимових Олімпійських ігор виступив Президент України Віктор Янукович. У свою чергу в Кабміні заявили, що виконання такої ініціативи цілком реальне, щоправда, при цьому до 2022 року потрібно буде вкладати в будівництво об'єктів Олімпіади приблизно до мільярда доларів щорічно.
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.