Новости Экономика януковичналоги

Янукович: дозвільну систему буде скорочено на 92% до кінця цього року

base article image

Президент України Віктор Янукович запропонував інвесторам з усіма негараздами звертатися до нього напряму, аби вирішити питання та спростити їх роботу.

Про це глава держави сьогодні заявив в ході Українсько-Словацького економічного форуму, передала прес-служба В.Януковича.

Глава держави запевнив присутніх, що на рівні центральної та місцевої влад будуть створені всі умови для комфортної роботи інвесторів. Це стосується, зокрема, видачі дозволів та ліцензій, питань землевідведення та різного роду організаційних моментів.

"Все це робитиме місцева чи центральна влада – в залежності від рівня інвестицій чи інвестиційного проекту", - підкреслив В.Янукович.

"Запам’ятайте: до кінця 2010 року дозвільну систему буде скорочено на 92%", - наголосив він, додавши, що одночасно буде введено в дію антикорупційне законодавство.

У цьому контексті Глава держави, крім того, висловив упевненість, що до кінця року також буде завершено судову реформу, яка реалізується вже зараз. "Ми дуже серйозно налаштовані, щоб створити всі умови для залучення в Україну інвестицій. Я особисто буду опікуватися цим питанням", - зазначив він.

Звертаючись до присутніх на форумі представників українського бізнесу, Президент сказав: "Я знаю, що у вас ще лишився скептицизм у цьому питанні. Можете до мене звертатися напряму".
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.