Новости Экономика туризминвестиции

З боку іноземних партнерів зростає інтерес до туристичних можливостей України

base article image

З 6 по 8 жовтня на території Київського Міжнародного виставкового центру проходитиме 17 Міжнародний туристичний салон «Україна’2010», що примножить шанси нашої країни в нарощуванні контактів з іноземними партнерами.

Про це повідомили в Державній службі туризму і курортів України. 

За словами голови Держслужби Анатолія Пахлі, зараз намітився чіткий курс на динамічне зростання інтересу з боку іноземних партнерів до туристичної сфери України і 17 - ий Міжнародний туристичний салон «Україна’2010» впевнено продовжує ці тенденції. Це відбувається як за кількісними, так і за якісними показниками: росте і кількість учасників експофоруму, і площі, що займають традиційні стенди. 

Така популярність українського туристичного ярмарку з боку інших країн, свідчить про зростання авторитету тур-салону і про зацікавленість інших держав у розвитку співробітництва, - вважають представники вітчизняної туристичної галузі. 

Одна з головних новин цьогорічного туристичного салону «Україна’2010» – вперше в його експозиції буде представлено державний офіс Міністерства туризму Ізраїлю та з’явиться стенд туристичного офісу Китаю. Примітним є й той факт, що Український національний туристичний офіс теж суттєво активізує свою участь у цьогорічному турсалоні. 

„Такі зміни можна лише вітати, - наголосив А. Пахля, - адже під час підготовки до ЄВРО-2012 у всьому світі зростає інтерес до нашої країни, її туристичних можливостей, історії, культури, що є слушною нагодою для презентацій вітчизняного продукту. До того ж, це додасть певні додаткові бали до міжнародного рейтингу, якщо на вітчизняному тур салоні «Україна’2010» саме експозиція нашої країни буде взірцевою та змістовною,” - зазначив високопосадовець. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.