Новости Экономика налоги кодекстігіпко

Нова урядова версія Податкового кодексу максимально врахувала побажання бізнесу – Тігіпко

base article image

Нова урядова версія Податкового кодексу максимально врахувала побажання бізнесу.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України з економічних питань Сергій Тігіпко у ефірі «5 каналу».

«В останньому варіанті це ідея, у першу чергу, бізнесу. Мені здається, він буде для бізнесу більш зручним», - сказав він.

С. Тігіпко запевнив, що при створенні нової версії Податкового кодексу були враховані пропозиції Європейської бізнес-асоціації та вітчизняних підприємців. «Приблизно триста поправок ми внесли, які якраз підказав бізнес», - підкреслив він.

Віце-прем’єр повідомив, що у новому Податковому кодексі практично удвічі зменшено кількість податків і зборів, знижуються ставки податків. Прибрані також норми, які дозволяли податковій адміністрації приймати рішення у одноосібному порядку, зараз всі спірні питання вирішуватимуться через суд. За словами С. Тігіпка, серйозно знижені штрафні санкції – з 300%до 75%, введено автоматичне відшкодування ПДВ на 23-й день після подання декларації. Якщо цього не відбудеться – штрафні санкції для податкової адміністрації складуть 120%. Підвищена й відповідальність податкових за відмову у прийнятті звітності.

Водночас віце-прем’єр підкреслив, що нова версія Податкового кодексу «максимально звужує поле» ухиляння від сплати податків.

«Багато чого ми пробуємо ввести такого, що допоможе бізнес-середовищу. Тут дрібниць немає», - наголосив С. Тігіпко.

Нагадаємо, вчора парламент прийняв за основу нову урядову версію Податкового кодексу і відхилив варіант Податкового кодексу Катеринчука-Ляпіної.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.