Новости Экономика бизнесналоги кодекс

Бізнес не нарікатиме на новий Податковий кодекс, на відміну від МВФ - Тігіпко

base article image

Віце-прем’єр з економічних питань Сергій Тігіпко вважає, що новий Податковий кодекс не може викликати нарікань з боку бізнесу, тоді як з боку Міжнародного валютного фонду до уряду можуть виникнути певні претензії.

Про це він заявив у ефірі «5 каналу».

«Я вважаю, що зараз ми закладаємо гарні умови», - сказав він.

За словами віце-прем’єра, підставами для такої впевненості є нульова ставка на прибуток на п’ять років, збільшення обсягу реалізації з мільйона до трьох мільйонів, а також відпрацювання спрощеного бухгалтерського обліку для юридичних осіб. 

Стосовно фізичних осіб – уряд збирається запропонувати відсутність нижньої межі по податкам, а саме 0-600 гривень для підприємців при спрощеній системі оподаткування. «рішення по конкретному навантаженню буде приймати місцева влада», - додав С. Тігіпко. Він також повідомив, що «касові апарати не встановлюватимуться, і податківець просто так прийти перевірити не зможе».

Водночас віце-прем’єр зауважив, що уряд матиме важкі переговори з Міжнародним валютним фондом. «Нам говорять всі західні радники – не знижуйте (ставку податків – ред.), а ми йдемо на це, бо розраховуємо, що знизимо податки і розширимо саме податкове поле», - наголосив він.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.