Новости Экономика ндсзерно

На повернення ПДВ зернотрейдерам держава втратила більше мільярда доларів - Бродський

base article image

У минулому році тільки на поверненні ПДВ зернотрейдерам держава втратила більше мільярда доларів, заявив в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» голова Держкомпідприємництва України Михайло Бродський.

«Ми повинні покінчити з аферами у сфері ПДВ. Повернення ПДВ перетворилося на окремий вид бізнесу, коли нічого робити не треба, а треба отримати відшкодування з бюджету», — заявив глава Держкомпідприємництва.

За його інформацією, тільки на поверненні ПДВ зернотрейдерам держава в 2009 році втратила понад мільярд доларів.

«Вважаю, що ПДВ для зернотрейдерів буде скасований, і ця позиція є принциповою. Також буде скасовано ПДВ на металобрухт і ліс, який вивозиться за кордон. Звідки там додана вартість?», — Підкреслив голова Держкомпідприємництва.

Раніше про те, що відшкодування ПДВ для компаній, що експортують зерно і деревину, ймовірно, буде скасовано, повідомив в інтерв'ю «Дзеркалу тижня» віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесников.

«Ми вважаємо, що відшкодування ПДВ при експорті зерна буде відсутнє. Точно так само — і ліси. Експортуйте не деревину, а меблі, не зерно, а м'ясо. Тобто спочатку додайте вартість», — заявив Колесников.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.