Новости Экономика инвестицииприкарпатье

Обсяг прямих іноземних інвестицій залучених в економіку Прикарпаття – понад 600 млн. доларів

base article image

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області цього року, становить понад 600 мільйонів доларів. 

Інвесторами Івано-Франківської області є нерезиденти із 45 країн світу, передав кореспондент ГолосUA.

Як зазначив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, «портфель» інвестицій, котрі проходять обговорення складає майже 2 млрд. доларів.

«На сьогоднішній день у нас є напрацьований інвестиційний «портфель» і до кінця жовтня ми будемо мати реальну основу озвучити інформацію про ті інвестиції, котрі поступлять в область», – каже голова ОДА .

До п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 74% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Нідерланди, Польща, Сербія, Німеччина, Данія. Значна частка капіталу інвестована нерезидентами Кіпру, Італії, Швеції, Віргінських Островів, Британських, Сполученого Королівства, Канади.

Вагомий обсяг інвестицій внесено нерезидентами в підприємства промисловості, зокрема переробної, хімічної та нафтохімічної, з обробки деревини та виробництва виробів з неї, легкої, машинобудування, сільського господарства, будівництва, торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку. 

Значні обсяги іноземних інвестицій надійшли в економіку міст Калуша та Івано-Франківська, Тисменицького, Калуського, Рогатинського, Богородчанського, Коломийського, Надвірнянського і Тлумацького районів.

А. Романюк 
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.