Новости Экономика правительствоавіапромроссия

Кабміну дозволили не оприлюднювати тонкощі українсько-російського партнерства в авіапромі

base article image

Господарський суд Києва відхилив вимогу компанії “Мотор Січ” оприлюднити оригінал протоколу засідання українсько-російської робочої групи з питань партнерства в авіапромі.

Про це українському виданню розповіло джерело.

Згідно з інформацією, позивач побоюється, що інтереси вітчизняних підприємств в цій кооперації будуть обмежені.

Найбільша моторобудівна компанія України “Мотор Січ”, підконтрольна В'ячеславу Богуслаєву звернулася в Госпсуд Києва з позовом до ДП “Антонов”. Третьою стороною у справі виступило Мінпромполітики. Позивач в суді намагається відстояти своє право на постачання двигунів для пасажирських реактивних близькомагістральних літаків Ан-148.

Представники позивача стверджують, що ДП “Антонов” зобов'язане на перші 50 літаків Ан-148 встановити двигуни “Мотор Січі”. Приводом для відстоювання своїх прав послужили заяви про плани адаптувати судно під російський двигун. 

Позивач також зажадав від Мінпромполітики оригінал протоколу першого засідання спільної українсько-російської робочої групи з питань співробітництва в авіаційній промисловості. 

Нагадаємо, засідання відбулося 25 червня 2010 року. Проте в цій вимозі позивачеві було відмовлено. У своєму рішенні суд послався на те, що Мінпромполітики надало копію протоколу, що допускається законом. Зі свого боку позивач не надав аргументованих причин, за якими відомство зобов'язане надати оригінал документа. 

Ан-148 - регіональний реактивний пасажирський літак нового покоління. Літак оснащений двигуном Д-436-148 розробки ДП “Івченко-Прогрес”, який випускається на “Мотор Січі”.

За матеріалами: Дело

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.