Новости Экономика мостниколаевминтранс

Будівництво мосту через Південний Буг у Миколаєві розпочнеться у 2015 році

base article image

Початок будівництва мосту через річку Південний Буг у Миколаєві планується на 2015 рік.

Про це заявив міністр транспорту та зв’язку України Костянтин Єфименко, перебуваючи з робочим візитом у Миколаєві, повідомила прес-служба Мінтрансу.

На його думку перспективи цього будівництва є очевидними з огляду на аграрний, промисловий, господарський потенціали регіону. Враховуючи, що через Миколаїв проходять численні транспортні потоки, особливо на Крим, міністр впевнений, що не допустити паралічу Миколаєва можна лише одним способом – побудувавши нову кільцеву дорогу та мостовий перехід через р. Південний Буг (2 км). 

Крім того будівництво такого переходу є логічним в контексті проекту кільцевої дороги навколо Чорного моря для того, щоб замкнути Одеса-Рені і далі — перехід на Румунію в рамках Причорноморського транспортного коридору Європи. «Мостовий перехід через Південний Буг — глобальний проект. Він є абсолютно необхідним для Миколаївського регіону», - зауважив міністр.

Нині Мінтрансзв’язку опрацьовує техніко-економічне обґрунтування будівництва мостового переходу. Розпочати реалізацію проекту планується в 2015 році.

Нагадаємо, 17 червня 2009 року Кабінетом Міністрів України створено робочу групу з питань проектування і будівництва цього мосту. Мостовий перехід за проектом розташований на трасі М-14 Рені-Новоазовськ в рамках Причорноморського транспортного коридору Європи.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.