Новости Экономика януковичднепропетровск

Янукович відвідав машинобудівний завод на Дніпропетровщині

base article image

У Дніпропетровську Президент України Віктор Янукович відвідав державне підприємство «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова».

Про це повідомила його прес-служба.

В. Янукович ознайомився зі складальним виробництвом ракетно-космічної техніки, а також оглянув продукцію підприємства. Глава держави, окрім того, поспілкувався з колективом заводу.

У своєму короткому виступі Президент сказав: «Сьогодні «Південмаш» і космічна галузь України – це здоровий організм, який живе». Глава держави підкреслив, що сьогодні на нараді планується обговорити актуальні питання розвитку ракетно-космічної галузі, які, безперечно, мають на увазі також її оздоровлення.

Президент наголосив, що підхід до вирішення існуючих проблем буде дуже виваженим. «Безумовно, держава братиме участь і завжди опікуватиметься однією з найважливіших галузей в Україні», – сказав В. Янукович, додавши, що йдеться про високі технології.

«Це – престиж держави, її обличчя та гордість», – підкреслив В. Янукович. «Ми будемо робити все, щоб наша ракетно-космічна галузь була однією з кращих у світі», – наголосив глава держави.

За його словами, йдеться також про збереження традицій України у цій сфері.
«Ми робитимемо послідовні виважені кроки, спрямовані на розвиток галузі. Ви повинні бути у цьому впевнені», – сказав президент, звертаючись до колективу підприємства.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.