Новости Экономика черкасыконвертационный центр

У Черкасах викрили конвертаційний центр

base article image

Черкаські податківці викрили і припинили злочинну діяльність групи осіб, що спеціалізувалась на «конвертації» грошових коштів. 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації в Черкаській області. 

Встановлено, що організувала «конверт» 43-річна жителька Черкас, яка торік зареєструвала декілька приватних підприємств, що в подальшому використовувались для формування незаконного податкового кредиту реально існуючим підприємствам. Механізм «конвертації» коштів та формування незаконного податкового кредиту, полягав у оформленні в адресу реально існуючих підприємств документів, з приводу придбання товарно – матеріальних цінностей у суб’єктів господарської діяльності, що входили до складу «конвертаційного» центру. Насправді ж, вказані товари, роботи та послуги не поставлялись та не надавались, а грошові кошти, що надходили на розрахункові рахунки учасників «конвертаційного» центру, знімалися через каси банківських установ готівкою та повертались замовникам, за винятком відсотків в якості винагороди, що отримували конвертатори. Дана схема дозволяла не тільки незаконно отримувати готівкові кошти, а й ухилятися від сплати податків.

Усього протягом 2009 – 2010 років через банківські рахунки підприємців – учасників «конвертаційного» центру було незаконно переведено в готівку близько 28 мільйонів гривень. Клієнтами протиправної схеми були переважно підприємства Черкас.
 
У результаті проведених заходів та з метою відшкодування завданих державі збитків, на розрахункові рахунки зловмисників накладено арешт на грошові кошти в сумі 190 тисяч гривень. Зібрані податковою матеріали направлено до прокуратури області для вирішення питання про порушення кримінальної справи.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.