Новости Экономика енергозбереженняівано-франковскденьги

Івано-Франківськ отримає кредит в сумі 3 млн. грн. на реалізацію енергоощадного проекту

base article image

 

В Івано-Франківську відбулася презентація українсько-німецького проекту технічного співробітництва GTZ "Енергоефективність у будівлях".

 

Про це повідомляє кореспондент ГолосUA.

 

Головною метою проекту є покращення енергоефективності у будівлях бюджетної сфери та житлового фонду міста.

 

Співпраця з німецьким товариством технічного співробітництва GTZ в напрямку енергозбереження розпочалася ще в березні минулого року, коли Івано-Франківськ виборов право бути одним із чотирьох пілотних міст проекту. За цей час проведено ряд нарад за участю німецьких експертів, а також аудит 75 навчальних закладів міста.

 

«В результаті аудиту зроблено аналіз і вибрано 9 об`єктів, котрі найбільше енергозатратні. Зараз GTZ оплатило фірмі, котра зробила бізнес-план для того, щоб зробити запозичення в Nefco», – повідомила заступник міського голови Івано-Франківська Зінаїда Федорук .

 

Міжнародна організація Nefco готова надати кредит у 3 млн. грн. на виконання робіт санації 9 визначених освітянських об’єктів, які плануються закінчити протягом року. Знайдено також фінансування і для реконструкції двох житлових будинків в Івано-Франківську, де великі теплові втрати через огороджувальні конструкції.

 

Довідка: Nefco (Північна екологічна фінансова корпорація) є багатосторонньою неприбутковою фінансовою установою спеціального призначення, що утворена урядами п'ятьох північних країн (Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції) з метою покращення екологічної ситуації у Східній Європі.

 

А. Романюк

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.