Новости Экономика дефицитинфляцияцены

Влада приховує дефіцит продовольчого року - експерт

base article image

 

Щоб пом'якшити ситуацію з продовольчим дефіцитом на ринку України, влада використає Держрезерв .

 

Про це сьогодні в інтерв'ю ГолосUA заявив головний фінансовий аналітик РА "Експерт-Рейтинг 'Віталій Шапран.

 

«Ми не відзначаємо жодних серйозних дій, крім піар-ходів, коли прем'єр-міністр заявляє що товар має коштувати стільки-то, а не так, як він є. Плюс, традиційно українське ноу-хау (і Тимошенко, і Азарова, я думаю): уряд періодично викидає на ринок товар з Держрезерву і вирішує цю проблему. Але це боротьба не з джерелом пожежі. Вони намагаються приховати недоліки ринку. Напевно, так і треба робити, уряд повинен тримати руку на пульсі продовольчих товарів. Швидше за все, це призведе до усунення дефіциту в певних сегментах ринку, пом'якшення ситуації», - запевнив експерт.

 

На переконання фінансового аналітика, зараз в Україні інфляція (2,9% у вересні за даними Деркомстату) не є критичною. «Краще велика інфляція, але велика кількість робочих місць, ніж - низька інфляція і високе безробіття», - резюмував В. Шапран.

 

Нагадаємо, що вчора, 12 жовтня прем'єр-міністр України Микола Азаров назвав інфляцію в 2,9% за підсумками вересня 2010 року доволі високим показником. Однак, пообіцяв, що це не призведе до яких-небудь проблем на ринках України.

 

Я. Солонська

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.