Новости Экономика поездукрзализныця

“Укрзалізниця” закупить ще 6 нових потягів

base article image

Південно-Західна залізниця впродовж 2010-2012 років планує закупити шість швидкісних міжрегіональних електропоїздів змінного струму підвищеного комфорту ЕПЛ9ТМ.

Про це повідомила прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України.

Таке рішення транспортники прийняли на засіданні постійнодіючого Інвестиційного комітету Укрзалізниці, який рекомендував Південно-Західній залізниці розпочати процедуру конкурсних торгів із закупівлі тягового рухомого складу. Придбання електропоїздів проводитиметься на основі відкритих торгів із залученням фінансування, починаючи з цього року.

Електропоїзди змінного струму ЕПЛ9ТМ призначені для швидкісних міжрегіональних перевезень пасажирів у вагонах підвищеного комфорту. Перевезення здійснюються з максимальною експлуатаційною швидкістю до 140 км/год на електрифікованих ділянках колії із шириною 1 520 мм, зі змінним струмом напругою 25 тис. В та частотою 50 Гц. Фахівці визначили, що при експлуатації міжрегіональних електропоїздів ЕПЛ9ТМ підвищеного комфорту економія електроенергії складе 15-20% (21 тис. 744 - 28 тис. 922 кВт/год.).

Також Інвестиційний комітет Укрзалізниці рекомендував Львівській залізниці розпочати процедури конкурсних торгів із закупівлі послуг з модернізації обладнання тягової підстанції Здолбунів, дизель-генераторних агрегатів на тягових підстанціях залізниці. Тягова підстанція Здолбунів є основним джерелом електропостачання підрозділів Здолбунівського вузла, у межах якого знаходяться основне локомотивне депо, вагонне депо, дистанції сигналізації, зв’язку і водопостачання. Заміна щитової старого типу на щити нового покоління з мікропроцесорною системою захисту і сигналізацією підвищить надійність роботи обладнання та забезпечить надійне електропостачання споживачів.

Дизель - генератори львівські залізничники планують встановити на п’яти тягових підстанціях: Стрий – Стрийської дистанції електропостачання, Лавочне, Скотарське, Мукачеве, Бескид – Ужгородської дистанції електропостачання. Дизель-генератори використовуються як резервні (при аварійних випадках) джерела живлення для забезпечення постійного безперебійного електропостачання, що не залежить від перепадів в центральній електромережі.

Окрім того, Інвестиційний комітет Укрзалізниці рекомендував Львівській залізниці розпочати процедури конкурсних торгів із закупівлі послуг з модернізації двох автомотрис. Зокрема, планується продовжити термін їх експлуатації на 10 років.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.