Новости Экономика аудиттимошенко

Міжнародний аудит виявив зловживання в діяльності уряду Юлії Тимошенко

base article image

 

Міжнародна компанія "Тrout Cacheris" оприлюднила звіт завершення першого етапу незалежного аудиту щодо використання державних фінансів у період з 2008 року до першого кварталу 2010 року (перебування Юлії Тимошенко на посаді прем'єр-міністра).

Про це повідомив представник компанії Тоні Хелсбі на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Зокрема, за його словами, Міжнародний аудит показав, що урядом Ю. Тимошенко проводилося нецільове використання державних коштів. “Команда аудиторів довела наймасштабніший приклад корупції щодо незаконного використання 2,3 млрд. грн., отриманих за рахунок продажу в рамках Кіотського протоколу. Високопосадовці використовували ці кошти не за призначенням і найбільш вражаючим підсумком аудиторів є факти відмивання грошей”, - сказав він.

Як приклад, представник компанії Плато Качеріс навів використання підставних офшорних компаній, фіктивних договорів та інших механізмів відмивання грошей в договорах та участь приватних осіб та чиновників попереднього уряду у цих схемах. “Головний висновок нашого аудиту — це використання урядом Ю. Тимошенко коштів державного призначення для збагачення приватних осіб, а не в інтересах держави”, - сказав він.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.