Новости Экономика пальнекачествоазс

Довести, що АЗС торгує неякісним пальним, неможливо

base article image

 

Довести, що АЗС торгує неякісним пальним, неможливо.

Про це заявив директор з якості пального компанії "Паралель-М Лтд" Олександр Титов сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

Держава створила таку цікаву ситуацію, коли неможливо довести, що людина торгує “бадягою”. До того ж, продавці пального не тільки не хочуть, але й не можуть цього зробити, тому що кожна “бадяжна АЗС” під крилом влади”, - наголосив він.

При цьому експерт також нагадав, що покарання Держспоживстандарту — це конфіскація 25% від вартості нереалізованої партії, “але навіть цього не роблять”.

Разом з тим, президент Асоціації “Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України” Леонід Косянчук зауважив, що за таке правопорушення “можна покарати по-іншому, оскільки, власне, карає суд”.

Тобто навіть якщо створити систему контролю, її можна назвати лише самосудом, тому треба керуватись законом. А для того, щоб ці закони діяли, треба змінювати законодавство, у тому числі у сфері контролю якості, щоб було за адекватне порушення, адекватне покарання. Тоді такого не буде”, - зазначив він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.