Новости Экономика белорусьроссиягазцены

Ціни на газ для Білорусі в 2011 році повинні формуватися, виходячи з чинного контракту, — Путін

base article image

 

Ціни на газ для Білорусі в 2011 році повинні формуватися, виходячи з чинного контракту. 

Таку думку висловив прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін на прес-конференції в Москві.

Прем'єр нагадав, що між "Газпромом" і Білоруссю підписаний контракт, який буде працювати впродовж 2011 року "І ціни повинні формуватися, виходячи з цього контракту", - сказав В. Путін.

"У 2015 році РФ планує вийти на рівнодоходність цін всередині країни. Як нам бути з білоруськими партнерами в період з 2012 по 2015 рр.? Ми домовилися, що питання ціноутворення — це, перш за все, питання господарюючих суб'єктів", - зазначив В. Путін, додавши, що "Газпрому" вже дано вказівку розпочати роботи з підготовки контракту з Білоруссю на період 2012-2015 рр.

Голова російського уряду додав, що "Газпром" буде вести роботи з підготовки контракту "з урахуванням наших спільних стратегічних цілей і виходячи з наших стратегічних зобов'язань і бажання вибудувати єдиний економічний простір, з урахуванням виходу на рівнодоходність цін з 1 січня 2015 р.".

"Газова суперечка" РФ і Білорусі виникла у червні 2010 року через розбіжності за ціною поставок газу в республіку і ціни транзиту. Конфлікт було залагоджено на початку липня, коли "Газпром" і його білоруські колеги підписали необхідні документи.

Нагадаємо, що сьогодні міністр енергетики РФ Сергій Шматко заявив журналістам у Києві, що Росія розглядає пропозицію України щодо перегляду формули ціни на газ.

За матеріалами: РБК-Україна

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.