Новости Экономика клюєвзаводінвестор

Клюєв доручив підготувати програму із залучення інвестора для КГЗКОР

base article image

 

Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв доручив Міністерству промислової політики підготувати якісну програму із залучення ефективного інвестора для добудови та запуску роботи Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (КГЗКОР).

Про це повідомили у прес-службі уряду.

За результатами наради з питань розвитку Кіровоградської області, Андрій Клюєв доручив Мінпромполітики також підготувати проект нормативно-правового акта про скасування заборони на приватизацію комбінату.

Окрім цього, Перший віце-прем'єр-міністр України дав доручення направити групу фахівців на підприємство для його ретельного обстеження. У цю групу будуть включені також представники регіональних та місцевих органів влади та профільних наукових інститутів.

«Паралельно ви повинні вести переговори з інвесторами. Вони є. Це, в тому числі і українські інвестори, які готові вкладати гроші у добудову комбінату. Необхідно, щоб підприємство запрацювало», - звернувся Перший віце-прем'єр-міністр до представника Мінпромполітики.

Андрій Клюєв доручив цьому міністерству скласти чіткий план-графік заходів із запуску ГЗКОР. «Ми на засіданні Кабінету Міністрів його розглянемо, приймемо рішення, і разом з Міністерством закордонних справ будемо вести переговори з румунами, угорцями, словаками та іншими інвесторами», - зазначив Перший віце-прем'єр-міністр.

Будівництво комбінату в місті Долинська (Кіровоградська область) почалося в 1985 році як спільне будівництво СРСР, Румунії, Словаччини та Болгарії. КГЗКОР був запланований на переробку слабомагнітних окислених руд. На початку 90-х будівництво було заморожено, комбінат так і не було введено в експлуатацію.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.