Новости Экономика земляльвов продаж

Львів починає продавати землю біля стадіону до Євро-2012

base article image

 

На 2 листопада призначені чергові земельні торги у Львівській міській раді. На аукціон виставлено 15 ділянок на понад 140 млн грн. Аукціон має відбутися, оскільки є уже заявки на 2 ділянки. 

Про це 18 жовтня під час брифінгу повідомив начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради Михайло Бокало, - передав кореспондент ГолосUA.

Михайло Бокало повідомив, що інтерес потенційних покупців викликали ділянка у центральній частині міста на вул. Глибокій, призначена під житлову та громадську забудову, та ділянка поблизу іподрому на вул. Стрийській під громадську забудову.

«На Глибокій може бути збудоване житло або бізнес-центр, а на Стрийській – торговельний або бізнес-центр», - зазначив Михайло Бокало.

За його словами, 5 сотих на Глибокій оцінено у понад 1 млн грн, а 12 сотих на Стрийській (неподалік будівництва стадіону до Євро-2012, - ред.) – у 1,2 млн грн. Незначна різниця початкової вартості попри різницю у площі ділянок пояснюється їх різним розташуванням – у центральній частині міста та на виїзді з міста.

Начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міської ради повідомив, що з початку року до міського бюджету надійшло 14 млн. грн. від продажу землі. Дві ділянки були продані з аукціонів, решта – під об’єктами нерухомості.

Наразі, як повідомив М.Бокало , план з надходжень від продажу землі до бюджету, визначений у 228,55 млн грн, виконано лише на 10%. «Проблема не в тому, що ми недопрацьовуємо, адже підготовлено достатньо ділянок і на достатню суму. Проблема в тому, що не купують», - прокоментував він.

Михайло Бокало додав, що ближчим часом очікується надходження до бюджету близько 10 млн грн від укладених угод з продажу землі.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.