Новости Экономика штрафекологільвов

За забруднення води Львівський дослідний нафтомаслозавод оштрафували за 71,9 мільйона гривень

base article image

 

Державна екологічна інспекція уЛьвівській області пред’явила ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» претензію про відшкодування збитків у розмірі 71,9 мільйона гривень, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Інспекційноюперевіркою виявлено, що ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод» здійснило забруднення води на території села Грибовичі Жовківського району Львівської області, чим порушило Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» та Водний кодекс України. Кошти мають бути перераховані до місцевого бюджету села Грибовичі.

У разі відмови підприємства від добровільного відшкодування шкоди в місячний термін Держекоінспекцією буде подано позов до господарського суду Львівської області.

Як зазначив Міністр охорони навколишнього природного середовища України Микола Злочевський, «просочування кислих гудронів з резервуарів на Львівському сміттєзвалищі триває. Необхідно вирішувати цю проблему якнайшвидше через високий рівень загрози для оточуючого середовища та людей».

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.