Новости Экономика правительствомедицинабольница

Уряд оснащуватиме медичні установи сучасною світовою технікою, — Азаров

base article image

 

Уряд оснащуватиме медичні установи сучасною світовою технікою, але в перспективі переходитиме на власне виробництво медичної техніки.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ГолосUA після відкриття нового корпусу українського центру дитячої токсикології, інтенсивної та еферентної терапії.

Пріоритет буде надаватись найкращому на сьогодні обладнанню та апаратурі. Перед нами стоїть завдання модернізації системи охорони здоров'я по всій країні, стоять короткострокові завдання, як наприклад, реконструкція клініки “Охматдит” і є довгострокові, перспективні завдання по модернізації усіх клінік країни”, - зауважив він.

Голова уряду пояснив, що “у довгостроковому плані пріоритет буде надаватись вітчизняним виробам, які за своїми технічними параметрами та функціональними можливостями відповідають кращим європейським і світовим зразкам”.

Наприклад. я звернув увагу, що в палаті стоїть апарат, який насичує кров дітей киснем, тобто барокамера, російського виробництва. Для мене ясно, що такі камери ми можемо робити самі. Ми маємо використовувати ті ресурси, які будуть виділятись для розвитку нашої промисловості. Ми можемо виробляти апаратуру не гіршу, але на це треба цілеспрямовано вкладати кошти”, -запевнив він.

М. Азаров також зауважив, що до кінця року в країні буде введено значну кількість медичних реконструйованих об'єктів. “Ми зараз, скажімо, у Броварах вводимо поліклініку і будемо багато вводити об'єктів під кінець року в країні”, - додав він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.