Новости Экономика луганскдорогибюджет

Народні депутати від Луганщини вибивають у держбюджеті 300 млн.грн. на ремонт обласних доріг

base article image

 

Стан доріг та громадського транспорту – головні проблеми, якими переймається Луганська міська влада останній час, і в наступному році є реальна можливість радикально поновити парк автобусів та капітально відремонтувати дороги. 

Про це на брифінгу в міськраді повідомив журналістам перший заступник Луганського міського голови Маноліс Пілавов, передав кореспондент ГолосUA.

За словами чиновника, справа зрушить з мертвої точки, оскільки народні депутати від Луганщини пообіцяли меру Луганська Сергію Кравченку закласти в державний бюджет 300 мільйонів гривень на ремонт доріг під виконання програм «Євро-2012».

«Що стосується доріг, то ми на 2 з гаком мільйона виконали більше обсягу робіт, ніж було заплановано. Сьогодні перед нами стоїть завдання, щоб ми вже готувалися до утримання доріг в належному стані у зимовий час. У цьому напрямку працюємо», - розповів Пілавов.

Він також пообіцяв у наступному році закупити для Луганська 40 великих автобусів. Закупівля буде фінансуватися державною програмою, яку курує віце-прем'єр України Віктор Тихонов спільно з українськими виробниками та мерами міст.

Крім того, за словами Маноліса Пілавова, в листопаді в Луганську на тролейбусні маршрути вийдуть 5 нових тролейбусів.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.