Новости Экономика ядерне паливороссияукраина

РФ перевозитиме ядерні матеріали через Україну

base article image

 

Росія, Україна і Словаччина підписали міжурядову угоду про перевезення ядерних матеріалів між РФ і Словаччиною через територію Україну.

Як повідомила держкорпорація "Росатом", угода була підписана 21 жовтня 2010 року в Братиславі.

Свої підписи під документом поставили заступник гендиректора "Росатом" Микола Спаський, голова держкомітету ядерного регулювання України Олена Миколайчук та статс-секретар міністерства економіки та будівництва Словаччини Мартін Хрін.


У документі, зокрема, закладена правова основа для продовження безперебійних поставок російською компанією ВАТ "ТВЕЛ" ядерного палива для діючих і нових енергоблоків АЕС Словаччини.

Угода розрахована на тривалу перспективу з урахуванням наявних довгострокових контрактів між російськими і словацькими компаніями.

Підписаний документ повністю враховує міжнародні договори і національні законодавства трьох держав у сфері перевезення ядерних матеріалів, а також відповідні директиви Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

Паливна компанія ВАТ "ТВЕЛ" - виробник ядерного палива для АЕС, побудованих в РФ і за кордоном за російськими проектами. Частка компанії на світовому ринку оцінюється приблизно в 17%.

За матеріалами: Подробности

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.