Новости Экономика азаровправительствокредит

Україна поки що не збирається брати кредити — Азаров

base article image

 

Наразі український уряд не веде переговорів щодо отримання кредиту. Проте, така можливість не виключена.

 

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю агентству РІА-Новини.

 

Прем'єр-міністр зауважив, що уряд визначив для себе дефіцит і граничний розмір того зовнішнього боргу, який Україна може допустити. “І виходячи з цього ми будуємо свою роботу. Ми зайняли в цьому році не так багато”, - наголосив М. Азаров.

 

При цьому М. Азаров нагадав, що попередній уряд зайняв у МВФ 11 млрд. дол. “І всі їх витратило без залишку, то ми у того ж фонду зайняли 1,8 мільярда, з яких на рахунок казначейства зарахований тільки мільярд. 800 мільйонів ми відправили на рахунок Національного банку для стабілізації валюти, і з цієї суми ми не витратили ні одного долара”, - заявив голова українського уряду.

 

Він наголосив також на тому, що нині українські єврооблігації, розміщенні урядом на зовнішньому ринку є дуже популярними. “Ми попросили 2,5 мільярда (дол. — ред.), а заявок було на 6,5 мільярдів. Ми отримали 2,5 мільярда (дол. — ред.), з яких поки витратили всього 500 мільйонів, а 2 мільярда поклали поки у скарбницю (раніше повідомлялося, що Україна здійснила випуск єврооблігацій на 2 мільярди доларів). Таким чином, ми створили зараз серйозний валютний резерв на рахунках уряду”, - сказав Прем'єр-міністр.

На уточнююче запитання, чи не веде Україна наразі будь-яких перемовин щодо отримання позики, М. Азаров уточнив, що все є можливим. “На даний час ми ні з ким не ведемо таких переговорів. Але ми не виключаємо такої можливості, все залежить від ринку”, - відповів голова українського уряду.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.