Новости Экономика налоги криминал киев

У Києві викрили конвертаційний центр, який відмив понад 250 млн. грн.

base article image

 

У Шевченківському районі Києва податкова міліція припинила роботу конвертаційного центру з оборотом коштів на загальну суму понад 250 млн грн. Про це повідомляє прес-центр Державної податкової адміністралціі Україні (ДПАУ) в місті Києві.

Так, до злочинної діяльності з отримання неконтрольованого доходу від надання підприємствам послуг з переведення через розрахункові рахунки фіктивних підприємств безготівкових коштів у готівку була причетна група осіб: організатор — уродженець Грузії і кілька столичних жителів. Вони вели переговори з клієнтами-замовниками «послуг» з укладенням фіктивних угод, здійснювали контроль за фінансовими операціями на розрахункових рахунках фіктивних підприємств, залучали інших громадян до діяльності конвертаційного центру.

На сьогодні виявлено низку підприємств, які користувалися послугами конвертаційного центру, загальний обіг коштів якого за період діяльності складав понад 250 млн грн.

У ході проведених заходів встановлено адреси приміщень, які використовувала дана група у своїй незаконній діяльності і через які проводилися незаконні фінансові операції. У ході проведення обшуків було вилучено близько сотні печаток «фіктивних» підприємств, чистих аркушів із мокрими відбитками печаток «фіктивних» фірм та готівку в іноземній валюті на загальну суму $210 тисяч.

У даний час вживаються заходи щодо встановлення власників бізнес-груп, які обслуговувались фіктивними та транзитними підприємствами, ведеться слідство.

За матеріалами: УНІАН

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.