Новости Экономика сахарэкспортпроизводство

Відкриття експорту українського цукру до Росії збільшить його виробництво — експерт

base article image

 

 

Відкриття можливостей для експорту вітчизняного цукру на російські ринки стимулюватиме українських виробників збільшувати виробництво.

Про це заявив сьогодні у коментарі кореспондентові ГолосUA експерт Українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа.

«Питання експорту цукру до Російської Федерації принципово важливе , тому що, на жаль, Україна зараз затиснута у межах власного ринку. І не розуміючи на які ринки збуту, нам варто і можна розраховувати, нам навряд чи вдасться забезпечити збільшення виробництва. Тобто у тих умовах, які є зараз, будь-яке збільшення виробництва призведе до падіння цін і до додаткової стагнації галузі», - сказав В. Лапа.

На думку експерта, якщо вдасться все ж таки забезпечити можливість експорту цукру до Російської Федерації «хоча б і в якихось обмежених обсягах 100, 200, 300 тисяч тонн» , то це буде вагомий чинник підвищення інвестиційної привабливості і обсягу виробництва.

За словами Володимира Лапи, нині цукор вилучений із режиму вільної торгівлі з Росією . «Виходить так, що ми експортувати цукор на територію Російської Федерації не можемо, але натомість Білорусь, коли є відповідна ринкова кон’юнктура, цілком може експортувати цукор в Україну. Звичайно, що тут повинна відбутись якась уніфікація. І якщо вже вільна торгівля іде на вхід на український ринок, то повинні бути якісь елементи вільної торгівлі і на вихід», - зауважив В. Лапа.

Як повідомлялось, у середу під час зустрічі М. Азарова та В.Путіна з української сторони буде підніматись питання про відкриття можливостей експорту цукру на російський ринок у 2010-2011 роках .

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.