Новости Экономика украинароссиятоварообіг

Товарообіг між Україною та Росією за 8 місяців виріс на 84%, - М. Азаров

base article image

 

Збільшення товарообігу за 8 місяців 2010 року між Україною та Росією досягло 84% і складає 25 млрд доларів.

Про це заявив український прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання міжурядової комісії, передав кореспондент ГолосUA.

“За останні місяці співпраці з Росією у нас відзначається швидкий ріст по всіх показниках практично у всіх галузях. Особливо приємним є збільшення товарообороту за 8 місяців поточного року на 84%, що в загальному склало 25 млрд доларів”, - сказав він.

Окрім того, за словами прем'єра, досягнуто суттєвих поступів в організації спільних масштабних проектів, пов'язаних з інтеграцією атомних енергопромислових та літакобудівних комплексів. “Також це розширення співпраці у воєнному, сільськогосподарському, космічних галузях та інших важливих напрямків”, - зазначив урядовець.

Азаров також зазначив, що Харківські домовленості, які відбулися у цьому році дозволили зняти напругу у питанні забезпечення України газом та виділити додаткові ресурси для модернізації газотранспортної системи. “Також продовжується співпраця в галузях газу, нафти та атомних технологій”, - зазначив він.

27 жовтня Путін прибув до Києва для проведення зустрічей з українським керівництвом. Російський прем'єр уже зустрівся з українським президентів Віктором Януковичем. Зараз проходить засідання українсько-російського комітету з питань економічного співробітництва за участю Володимира Путіна і Миколи Азарова. На цьому засіданні з російської сторони присутні Андрій Фурсенко, Юрій Ушаков, Ігор Левітін, Сергій Шматко і посол Росії в Україні Михайло Зурабов. З української сторони присутні віце-прем'єри і міністри.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.