Новости Экономика туризмэкономика

Туризм повинен стати пріоритетним сектором української економіки — Колесніков

base article image

 

Туристичний сектор може забезпечити Україні значні надходження до бюджету, а також сприяти розвитку суміжних галузей малого і середнього бізнесу, якщо він стане пріоритетним в нашій економіці.

 

Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков під час відкритих дебатів, що були організовані фондом “Ефективне управління” і британською компанією Intelligence Squared, передав кореспондент ГолосUA.

 

Він підкреслив, що для того, аби туризм приносив гроші до бюджету, потрібно забезпечити туристам, в першу чергу, іноземним, відповідні умови перебування в Україні. “Для того, аби створити інфраструктуру світового рівня, потрібні величезні капіталовкладення, але іншого шляху в нас немає. З плановою моделлю економіки, що дісталася у спадок від СРСР та з воєнно-промисловою інфраструктурою, що була в її основі, ми не зможемо розвиватися і стати успішною країною”, - сказав Б. Колесніков.

 

Віце-прем'єр-міністр висловив думку, що ефективна стратегія із просування туристичних об’єктів і гарний менеджмент на місцях можуть бути цілком достатніми умовами на початковому етапі. А підготовка України до Євро -2012 допоможе вирішити проблеми із транспортною і туристичною інфраструктурою у великих містах. “Це забезпечить гарну можливість для просування туристичного бренду України у світі”, - наголосив Б. Колесніков.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.