Новости Экономика таможнябюджетнадходження

Держмитслужба збільшила надходження до бюджету на 17 мільярдів гривень

base article image

 

Державна митна служба перерахувала до бюджету 70 млрд. гривень, що на 17 млрд. гривень більше, ніж минулого року. 

 

Про це заявив голова ДМСУ Ігор Калєтнік під час колегії, передав кореспондент ГолосUA.

 

Протягом останніх півроку нам вдалося зробити ряд масштабних, а головне — потрібних заходів. Ми стабілізували ситуацію і наповнили бюджет. Митна служба наразі вже перерахувала до бюджету майже 70 млрд. грн, що на 17 млрд. грн. більше, ніж у минулому році”, - сказав І. Калєтнік.

 

За його словами, ДМСУ переглянула критерії оцінки результатів діяльності правоохоронців, що дало позитивні результати. Так, він зазначив, що було порушено 350 кримінальних справ на суму 700 млн. грн., при чому 40% справ порушено у зв'язку із контрабандою наркотиків, історично-культурних цінностей та зброї.

 

І. Калєтнік заявив, що митниця перекрила чорну контрабанду, а також потоки дешевого та неякісного імпорту товарів, забезпечила достовірність декларування. Він наголосив, що за результатами діяльності митників було збільшено обсяги оформлення побутової техніки в 3 рази, харчових продуктів — на 16%, товарів легкої промисловості — на 30%, товарів хімічної промисловості — на 32%. “Це переконливо свідчить про вихід імпорту з тіні. Ці наші кроки дали можливість захистити вітчизняного виробника, дозволили йому розвиватися та збільшити експорт”, - додав І. Калєтнік.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.