Новости Экономика кредитыставкизниження

Зниження кредитних ставок для відновлення кредитування є логічним – Бурковський

base article image

 

Зниження кредитних ставок для відновлення кредитування є логічним.


 

Таку думку кореспонденту ГолосUA висловив директор Інституту економічних досліджень i політичних консультацій Iгop Бурковський.


 

Банки почнуть знижувати ставки по кредитах і це логічно”, - запевнив експерт.


 

І. Бурковський пояснив, що “післякризовий стан свідчить про те, що сьогодні дуже мало реальних, особливо довгострокових проектів, куди банки готові вкладати кошти, оскільки, існує відносно високий ризик. Тому за таких умов, абсолютно логічна дія в тому, що ми зменшуємо вартість кредитів (кредитних ставок - ред.) для того, щоб відновити процес кредитування”.


 

Директор Інституту також нагадав, що відновлюється процес депозитних внесків до банків.


 

Свого часу просто люди забрали велику кількість грошей із банків, побоюючись фінансової кризи, тому у цьому сенсі традиційно на руках у українців існує дуже велика сума готівки. З іншого боку, дуже важко пересічному українцю вирішити, куди сьогодні вкладати гроші. Тобто, скажімо, фінансові інститути нерозвинуті, нерухомість – невигідно, а тому залишається єдина альтернатива - це банки”, - запевнив він.


 

Нагадаємо, 29 жовтня прем`єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна очікує, що незабаром банки почнуть знижувати кредитні ставки. За його словами, це буде результатом збільшення депозитних внесків.


 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.