Новости Экономика польшагазроссия

Поляки задоволені новою газовою угодою з Росією

base article image

 

Завдяки угоді про постачання російського газу до Польші до 2022 року, блакитне паливо без перешкод потраплятиме до польських споживачів, підприємств та промислових об’єктів.

Про це заявив віце-прем'єр Польщі Вальдемар Павляк.

Польський урядовець підкреслив, що нова газова угода розширить співробітництво також і в інших секторах економіки. Він наголосив, що слід підтримувати безпосередню співпрацю між польськими та російськими фірмами, які добувають та переробляють нафту. «Я вважаю, що існує багато факторів, які сприяють тому, щоб фірми безпосередньо налагоджували співпрацю, безпосередньо створювали умови для реалізації контрактів. Врешті-решт, можна показати, що багато приватних компаній дуже успішно відреагували на такі виклики», - заявив Вальдемар Павляк.

Як повідомляв ГолосUA, вчора Росія та Польща підписали протоколи, відповідно до яких, постачання російського природного газу до Польщі буде збільшено до близько 10 мільярдів кубометрів щороку - до 2022 року.

Обидві сторони також висловилися за підписання договору, який передбачатиме транзит блакитного палива через територію Польщі до 2045 року. Договір також дозволятиме реекспорт газу, який Польща купує у Росії. Оператором польського відрізку Ямальського газопроводу стало товариство «Gaz-System».

За матеріалами: Польське радіо для закордону

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.