Новости Экономика твелзаводаэс

“ТВЕЛ” шукає гроші для будівництва заводу в Україні

base article image

 

Російський виробник ядерного палива ВАТ «ТВЕЛ» веде переговори з російськими банками з метою забезпечення фінансування заводу з виробництва ядерного палива на території України. 

 

Про це заявив віце-президент з міжнародної діяльності та комерції ВАТ «ТВЕЛ» Василь Константинов, повідомили власному кореспонденту ГолосUA у прес-службі концерну.

 

«Ми готові знайти банк чи іншу фінансову організацію і такі переговори ведемо», - відзначив віце-президент.

 

Він пояснив, що зараз тривають переговори тільки з російськими банками, хоча джерела фінансування можуть бути різними, зокрема, й зарубіжні фінансові інститути.

В. Константинов повідомив, що за існуючими домовленостями, російська сторона готова забезпечити до 60 відсотків вартості заводу, в той час як решту Україна повинна знайти самостійно.

 

Топ-менеджер також додав, що техніко-економічне обґрунтування має бути готове, орієнтовно, до середини 2011 року, після чого це ТЕО має бути затверджене російською і українською сторонами і ще два-три місяці піде на отримання необхідних ліцензій і підготовки документації відповідно до українського законодавства. При цьому на безпосередньо будівництво потрібно близько трьох років.

За попереднім проектом, новий завод з виробництва ядерного палива вироблятиме 400 тонн урану на рік.

Д. Кляхін

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.