Новости Экономика ценыльвівщинапрокуратура

Майже на всі продукти харчування на Львівщині неаргументовано завищили ціни, - прокуратура

base article image

 

На Львівщині на 91,4% суб'єктах господарювання виявили безпідставне підвищення цін на продукти харчування.

Такий висновок зробила обласна прокуратура, проаналізувавши безпідставне зростання вартості продуктів харчування, особливо їх соціально значущих складових, повідомили у прес-службі органу державного обвинувачування.

Зокрема у 94,1% суб`єктів господарювання, куди завітали контролери, виявлено факти порушення державної дисципліни цін, що в свою чергу дало змогу до відповідного отримання підприємцями незаконних прибутків. Тому для активнішої роботи із забезпечення законності у формуванні цін на продукти харчування, особливо на борошно, хліб, крупи тощо, обласна прокуратура провела міжвідомчу нараду за участі керівників ОДА, обласного територіального відділення АМКУ, Державної інспекції з контролю за цінами, ГУ МВСУ та міських, районних і міжрайонних прокурорів.

Перед Дрогобицьким міжрайонним та прокурорами Сокальського району, міста Трускавця та іншими поставлено вимогу усунути виявлені порушення вимог законодавства, що сприяють зростанню цін на основні продовольчі товари. Окрім цього, прокуратура області вступила у справи за позовами, заявленими Державною інспекцією з контролю за цінами, щодо стягнення адміністративно-господарських санкцій з суб`єктів господарювання на загальну суму 4,5 мільйона гривень.

Визначено й низку інших заходів, спрямованих на подальшу координацію дій влади та правоохоронців для виявлення цінових накруток та обману покупців, змови про зміну чи фіксування цін, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.