Новости Экономика секонд-хендтаможня

М.Бродський разом з Митною службою проведе декілька публічних акцій викриття “Секонд-хенду”

base article image

 

Голова Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський обіцяє разом із Митною службою провести публічне викриття “Секонд-хендів”.

Про це він заявив журналістам після колегії в Держкомпідприємництві, передав кореспондент ГолосUA.

“Ми домовилися з Митницею і обов'язково проведемо декілька акції за участі ЗМІ і викриємо товар, який прибуває на Митницю під назвою “Секонд-хенд” і покажемо, що насправді знаходиться в тих мішках, звідки ці речі, чим вони оброблені, чи можна їх далі використовувати”, - зауважив він.

За словами заступника голови Митної служби Сергія Сьомки, особливу увагу буде приділено Секонд-хенду”, який прибуває до України під виглядом гуманітарної допомоги різного роду благодійним організаціям. “В нас є випадки, коли у вантажах такої гуманітарної допомоги ми виявляли речі, які не мли ознаки таких, що були у вжитку. Протягом цього року було задокументовано близько 15 таких випадків. Ми не говоримо про те, що в рамках гуманітарної допомоги не можуть надходити речі нові, але тоді постає питання забезпечення контролю, подальшого їх розподілу у відповідності до заявленої мети”, - сказав Сьомка.

Раніше М. Бродський заявляв, що має намір наполягати на запровадженні заборони на ввезення секонд-хенду до України.

Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.