Новости Экономика железная дорогааэропорт

Будівництво залізничного сполучення Київ-Бориспіль є найбільш терміновим серед національних проектів, — В. Каськів

base article image

 

Будівництво залізничного сполучення між Києвом та аеропортом “Бориспіль”, відповідно до проекту “Повітряний експрес”, є найбільш терміновим серед національних проектів і має бути завершений до Євро-2012.

Про це розповів голова робочої групи “Національні проекти” Комітету економічних реформ, народний депутат від "Нашої України-Народної Самооборони" Владислав Каськів під час брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.

“Що стосується конкретних проектів — то, перш за все, це будівництво залізничного сполучення між Києвом та аеропортом “Бориспіль”, бо якщо ми цього не зробимо, то через 2 роки буде транспортний колапс — у 4 рази збільшиться пасажиропотік, до 20 тисяч чоловік орієнтовно, місто зупиниться”, - розповів В. Каськів.

Як зазначив нардеп, відповідно до реалізації проекту, 2 вересня було підписано міждержавні угоди з Китайською корпорацією з експорту та імпорту машин і обладнання та Банком розвитку КНР. Так, заявив В. Каськів, завдяки іноземним інвестиціям, до 2012 року буде введено в експлуатацію залізничну лінію Київ-Бориспіль, збудовано 4 вокзали, споруджено другу злітно-посадкову смугу аеропорту “Бориспіль”.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.