Новости Экономика выборы кореяпортзерно

Південнокорейська компанія може побудувати новий зерновий термінал у Одеському порту

base article image

 

Одна з найбільших південнокорейських компаній вивчає можливість будівництва нового зернового терміналу в Одеському порту.

 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства транспорту та зв'язку України.

 

2 листопада Одеський порт відвідала група експертів конгломерату Lotte Group (Південна Корея), яка має бажання інвестувати кошти у будівництво нового комплексу для забезпечення експорту зернових культур до Азії та інших зарубіжних ринків.

 

Представники порту надали членам делегації усю необхідну інформацію для прийняття позитивного рішення щодо будівництва нового терміналу та визначення його потужностей.

У свою чергу Міністерство транспорту і зв’язку України буде сприяти будівництву нових об’єктів на територіях морських торговельних портів. “Ми зацікавлені у нових будівництвах і модернізації портів за рахунок приватних інвесторів, адже це дасть змогу державним підприємствам стабільно працювати, приносити прибуток в бюджет та створить нові робочі місця”, - зазначив профільний міністр Костянтин Єфименко.

 

Нагадаємо, у серпні цього року було завершено перша черга будівництва зернового терміналу, який зможе одночасно приймати до 125 тис. тонн зернових, а пропускна потужність складатиме до 2,5 млн. тонн на рік.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.