Новости Экономика винница орендаземля

У Вінницькій області нарахування за оренду паїв збільшились на 92 млн. грн.

base article image

 

У Вінницькій області нарахування за оренду паїв, порівняно з 2009 роком, збільшились на 92 млн. грн. Також зріс і розмір плати за 1 га – на 20% .

Про це повідомила помічник голови Вінницької облдержадміністрації Ірина Кравченко, передав кореспондент ГолосUA.

За повідомленням, такий показник став можливим внаслідок роботи відповідної комісії з ефективності використання земель, яка, за дорученням голови Вінницької ОДА Миколи Джиги, перевіряла в регіоні виявлення схем мінімізації, ухиляння від сплати податків та рівень розрахунків за оренду земель.

Тільки за останні два місяці рівень виплати орендної плати по договорах зріс з 1% до 70%. Власникам паїв уже нараховано 357,6 млн. грн. На 52 млн. грн. зросли рентні платежі. Нині середній розмір орендної плати у Вінницькій області перевищує аналогічний показник по Україні майже на 40 грн. за 1 га.”, - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що влада області і надалі ставитиме жорсткі умови для тих, хто ігноруватиме роботу в правовому полі.

Третина земель області використовуються в «тіні» - а це несплата платежів до бюджету, зарплати в «конвертах», нерозрахунки з пайовиками». Ця робота складна, але ми її продовжимо. Людей обманювати влада не дозволить», - йдеться в повідомленні з посиланням на коментар Голови Вінницької ОДА М. Джиги.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.