Новости Экономика прожитковий мінімумексперимент

Лише одна учасниця експерименту змогла прожити місяць на прожитковий мінімум у 907 гривень

base article image

 

За результатами соціального експерименту, який проводився Національним Форумом профспілок, лише один з п'яти учасників експерименту зміг прожити 28 днів на прожитковий мінімум з 907 гривень

Про це заявив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

“На суму прожиткового мінімуму жити неможливо. Це просто виживання. І в такий спосіб це виживання — це майже за показником бідності”, - зазначив Якібчук.

За його словами, громадянам, які погодилися брати участь в експерименті не вистачило коштів навіть на їжу, не кажучи вже про витрати громадян на культурні потреби, кошти на саморозвиток. Один із учасників експерименту — профспілковий діяч з м. Запоріжжя — 4 дні пив одну воду, але також не протримався.

28 діб на 907 гривень змогла прожити вчителька з Івано-Франківської області з с.Вовчиці. Однак і вона зазначила, що заощаджувала на всьому, а її продуктивність праці значно впала.

“Держава бачить своїх громадян напівголодними, бідними і неосвіченими. У прожитковому мінімумі немає коштів ні на саморозвиток, ні на культурні, чи соціальні потреби. Такий прожитковий мінімум треба переглядати однозначно”, - сказав він.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.