Новости Экономика мвф украина

Європа бачить в Україні надійного партнера для інвестицій, - МВФ

base article image

 

Україна швидко повертає довіру міжнародних фінансових інституцій.

Про це заявив керівник місії МВФ Атанасіос Арванітіс під час зустрічі з прем‘єр-міністром України Миколою Азаровим, - передала прес-служба уряду.

«Ваші зусилля щодо активізації економічної політики приносять свої плоди і в міжнародному масштабі. Ви успішно справились із завданням розміщення ваших євробондів, ви знову повернулись на ринки європейського капіталу, і вони розглядають Україну як надійного партнера для інвестицій. Зараз не тільки уряд, а й представники приватного бізнесу можуть виходити на європейський ринок і залучати фінансування», - наголосив керівник місії МВФ.

У свою чергу прем’єр-міністр підкреслив, що уряду вдалося стабілізувати економічну ситуацію в країні. Зокрема, за результатами жовтня зафіксований приріст промислового виробництва більш ніж 11,5%, приріст ВВП відбувається у закладених до бюджету параметрах, рівень інфляції у жовтні становив 0,5%.

Крім того, як заявив Азаров, у банківській системі України зафіксований значний приріст депозитів: на 1-2 мільярди щотижня.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.