Новости Экономика

Митний кодекс почнуть розглядати після прийняття Податкового кодексу

base article image

 

Зміни до Митного кодексу в рамках програми реформування Митної служби почнуть розглядати після прийняття Податкового кодексу.

Про це сказав заступник голови Державної Митної служби Сергій Сьомка на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

“Митний кодекс буде розглядатися після прийняття Податкового кодексу і Державно митна служба сприймає це позитивно. Бо окремі положення Митного кодексу залежать від положень, які будуть затверджені в Податковому кодексі”, - зауважив він.

За його словами, передбачено внести зміни більш як до 120 статей чинного Митного кодексу, вилучити з його тексту близько 25 статей і одночасно ввести до нього 130 нових. В тому числі до Митного кодексу планується ввести 13 нових глав та нові розділи.

Разом із тим, С. Сьомка зазначив, що вони не будуть діяти в супереч заяв Михайла Бродського. Адже Бродський говорить говорить про те, що буде подана нова редакція Митного кодексу і затверджена урядом.

“Для нас жива дискусія — це добре. Бо Митний кодекс суттєво не переглядався з 2004 року”, - зазначив він.

Днями голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський заявив, що уряд планує схвалити Митний кодекс до кінця року.

За його словами, над розробкою документа працюють декілька фахівців.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.